Odpowiem na to pytanie mimo że odpowiedź jest na nie z pewnej strony oczywista. Osobiście jestem zdania, że żaden zawód nie jest dla każdej osoby. Nie ma znaczenia czy chodzi tutaj o komornika na Ursynowie w kancelarii prawnej http://inwestycjegieldowe.pl/…/335-jak-dziala-komornik-ursynow-ma-wzorcowa-kancelarie-komornicza czy też dowolny inny zawód.
Dlatego jeżeli planujesz zostać komornikiem na Ursynowie to zastanów się przede wszystkim czy to jest zawód dla Ciebie, ponieważ niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie sprawdzisz się jako komornik. Ursynów, ani inna dzielnica Warszawy tego nie zmienią.

 

1111(5)

 

Przede wszystkim jeżeli chcesz być komornikiem na Ursynowie to według mnie powinieneś umieć kontrolować w znacznym stopniu swoje emocje. Jeżeli nie będziesz potrafił tego robić, to wtedy ciężko będzie Ci wytrwać w tym zawodzie. Ludzie często stosują tutaj szantaż emocjonalny, a nawet jeżeli go nie będą stosować to jako komornik na Ursynowie będziesz spotykał czasem obrazy patologii, na które normalnym osobom nóż otwiera się w kieszeni. Bądź na to gotowy jeżeli chcesz być komornikiem.