Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, czym jest kancelaria prawna. Lubelska http://www.kidprotect.pl/co-zrobic-gdy-ktos-nie-placi-alimentow/ postanowiła zatem zmienić tę postać rzeczy i uzmysłowić nam, w czym tkwi ich sekret.

 

Czym jest kancelaria prawna?

Lublin słynie z prawników na światowym poziomie, dlatego tak często zwracamy się do nich z prośbą o pomoc prawną. Wtedy też zazwyczaj nasz wybór pada na lubelską kancelarię prawną. Dlatego też trzeba zdawać sobie sprawę z tego, czym ona się zajmuje i kto dokładnie tam pracuje. Tak, więc każda kancelaria prawna (Lublin nie jest tutaj żadnym wyjątkiem) jest miejscem, gdzie skupia się zespół prawników. Wyróżnia się ona tym, że prowadzone jest tam doradztwo prawne, dzięki któremu społeczeństwo poznaje swoje prawa i obowiązki. Do tego wszystkiego można liczyć też na rzetelne reprezentowanie ich spraw przed różnymi organami, takimi jak sądy, czy instytucje administracyjne. Mowa tutaj jednocześnie o indywidualnych klientach oraz przedsiębiorcach.

 

1111(15)

 

O formach lubelskich kancelarii prawnych

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że kancelarie prawne mogą mieć pewne określone formy. Wyróżniamy zatem:

  • * kancelarię adwokacką,
  • * spółkę cywilną,
  • * kancelarię radcy prawnego,
  • * spółkę jawną,
  • * spółkę partnerską,
  • * spółkę komandytową.

Dlatego też trzeba wiedzieć, że wspólnikami powyższych spółek mogą być adwokaci, czy też radcy prawni. Otwieranie jakiejkolwiek formy kancelarii prawnej nie jest respektowane przez osoby, które nie posiadają prawniczego wykształcenia. Ze względu na polskie prawo zazwyczaj zarówno radcy prawni, jak i adwokaci wybierają odrębne rodzaje kancelarii. Choć w najbliższych latach ma ulec to zmianie i mają mieć też możliwość połączenia się z doradcami podatkowymi.